Blog

 • 15. September 2023

  Objavte svet moderných striech s vynovenými modelmi tradičnej bobrovky

  Bobrovka je tradičná škridla, ktorá je svojim špecifickým tvarom považovaná za najstarší model pálenej krytiny. Jej využitie bolo orientované predovšetkým na historické a pamiatkové objekty. Inovatívne modely a nové povrchové úpravy v atraktívnych odtieňoch však čo raz viac posúvajú hranice jej možností.
 • 13. September 2023

  Stylist-PV - Kombinácia škridla & solárny panel

  V tomto FV riešení ide o priamu kombináciu strešnej krytiny a solárneho panelu. Výsledkom je elegantná plne funkčná solárna strešná krytina. Vďaka tomu je Stylist-PV možno najestetickejším solárnym systémom na nemeckom trhu so šikmými strechami.
 • 22. August 2023

  Tradícia, ktorá píše dejiny strešnej krytiny Jacobi Walther

  Tak ako každý segment, aj stavebníctvo prešlo veľkým vývojom, ktorý súvisí s rozvojom technológií a výrobou moderných nadčasových materiálov.
 • 6. Júl 2023

  IKONICKÁ krása dizajnových krytín

  V napredovaní stavebného dizajnu nezaostáva ani svet striech. Keramické krytiny idú ruku v ruke s najmodernejšími trendmi a menia sa na umelecké diela. Kombinácie tvarov, atypických odtieňov a povrchových úprav, vytvárajú jedinečné kolekcie modelov, z ktorých je radosť si vybrať.
 • 7. Apríl 2023

  Dokonalá krytina

  Kvalitný materiál, dlhá životnosť a stálosť patria k najvyšším princípom pri výrobe produktov Jacobi Walther. Niet pochýb o tom, že práve kvalita je kľúčovým kritériom pri výbere keramickej strešnej krytiny.
 • 4. Marec 2023

  Pestrý dizajn striech s povrchovými úpravami keramických krytín Jacobi Walther

  Výberu správnej strešnej krytiny sa väčšinou venujeme len raz za život. Z tohto dôvodu má kvalita najvyššiu prioritu. Ak sa rozhodnete pre akýkoľvek model našej krytiny, môžete si byť istí vysokou kvalitou a životnosťou, ktorá vydrží desiatky rokov.