Blog

 • 7. Apríl 2023

  Dokonalá krytina

  Kvalitný materiál, dlhá životnosť a stálosť patria k najvyšším princípom pri výrobe produktov Jacobi Walther. Niet pochýb o tom, že práve kvalita je kľúčovým kritériom pri výbere keramickej strešnej krytiny.
 • 4. Marec 2023

  Pestrý dizajn striech s povrchovými úpravami keramických krytín Jacobi Walther

  Výberu správnej strešnej krytiny sa väčšinou venujeme len raz za život. Z tohto dôvodu má kvalita najvyššiu prioritu. Ak sa rozhodnete pre akýkoľvek model našej krytiny, môžete si byť istí vysokou kvalitou a životnosťou, ktorá vydrží desiatky rokov.
 • 10. Február 2023

  Nová J160 – jednoduchý tvar a žiarivé farby

  Nová keramická krytina J160 bola vyvinutá pri príležitosti 160 výročia spoločnosti Jacobi Walther. Architektonicky sofistikovaný moderný tvar priťahuje pozornosť architektov. Prepracovaný špičkový model má napriek rovným líniám detailne opracované zaoblené hrany. Špičkové vlastnosti, vysoká odolnosť voči poveternostným podmienkam s testom odolnosti proti krupobitiu s hodnotou 4, radia keramickú krytinu J160 medzi vysoko kvalitné modely.
 • 31. August 2022

  Riešenia pre architektov a projektantov

  Ste architekt alebo projektant? Navrhujete moderný objekt alebo renovujete existujúcu nehnuteľnosť? Máte svoj vlastný štýl pre ktorý hľadáte výnimočné stavebné materiály ? Inšpirujte sa keramickou strešnou krytinou Jacobi Walther, ktorá Vás očarí nie len svojim vzhľadom, ale aj kvalitou.
 • 17. Jún 2022

  Keď sivá strecha zatieni všetky ostatné

  Farebné trendy v architektonickom dizajne sa neustále menia a to platí aj pri strechách. V pozadí všetkých odtieňov po celý čas ticho vyčkávala jedna z najuniverzálnejších farieb v spektre – neutrálna a elegantná sivá. V poslednom období však jej popularita výrazne stúpa.
 • 27. Apríl 2022

  Nič nie je nemožné!

  Aj strešné krytiny môžu byť trendy a určovať smer modernej architektúry. Presvedčí Vás o tom nový model strešnej krytiny J160, ktorý bol vyvinutý pri príležitosti 160-ročného jubilea spoločnosti Jacobi-Walther.