Blog

 • 31. August 2022

  Riešenia pre architektov a projektantov

  Ste architekt alebo projektant? Navrhujete moderný objekt alebo renovujete existujúcu nehnuteľnosť? Máte svoj vlastný štýl pre ktorý hľadáte výnimočné stavebné materiály ? Inšpirujte sa keramickou strešnou krytinou Jacobi Walther, ktorá Vás očarí nie len svojim vzhľadom, ale aj kvalitou.
 • 17. Jún 2022

  Keď sivá strecha zatieni všetky ostatné

  Farebné trendy v architektonickom dizajne sa neustále menia a to platí aj pri strechách. V pozadí všetkých odtieňov po celý čas ticho vyčkávala jedna z najuniverzálnejších farieb v spektre – neutrálna a elegantná sivá. V poslednom období však jej popularita výrazne stúpa.
 • 27. Apríl 2022

  Nič nie je nemožné!

  Aj strešné krytiny môžu byť trendy a určovať smer modernej architektúry. Presvedčí Vás o tom nový model strešnej krytiny J160, ktorý bol vyvinutý pri príležitosti 160-ročného jubilea spoločnosti Jacobi-Walther.
 • 29. Marec 2022

  Nové odtiene strešnej krytiny W6v, ktoré si ZAMILUJETE.

  Strešná krytina Jacobi Walther víta jar pestrou ponukou nových odtieňov modelu W6v, ktorá uspokojí ešte viac zákazníkov.
 • 2. November 2021

  Matná glazúra - dokonalá elegancia

  Dlho očakávaná novinka už aj na slovenskom trhu! Túžite po dokonalej streche bez lesklého povrchu? Objavte elegantnú matnú glazúru v svete najdokonalejších povrchov keramických krytín.
 • 4. Október 2021

  Nadčasová povrchová úprava - vesmírna sivá glazúra

  Nový glazovaný povrch vesmírnej sivej s mimoriadne hladkou štruktúrou z prémiovej série kolekcie ˶Avantgarde˝ prekonáva všetky hranice inovatívneho dizajnu strešných krytín. Radí sa medzi TOP modely, ktoré v svete striech priťahujú pozornosť a vzbudzujú rozruch.