Blog

 • 27. Apríl 2022

  Nič nie je nemožné!

  Aj strešné krytiny môžu byť trendy a určovať smer modernej architektúry. Presvedčí Vás o tom nový model strešnej krytiny J160, ktorý bol vyvinutý pri príležitosti 160-ročného jubilea spoločnosti Jacobi-Walther.
 • 29. Marec 2022

  Nové odtiene strešnej krytiny W6v, ktoré si ZAMILUJETE.

  Strešná krytina Jacobi Walther víta jar pestrou ponukou nových odtieňov modelu W6v, ktorá uspokojí ešte viac zákazníkov.
 • 2. November 2021

  Matná glazúra - dokonalá elegancia

  Dlho očakávaná novinka už aj na slovenskom trhu! Túžite po dokonalej streche bez lesklého povrchu? Objavte elegantnú matnú glazúru v svete najdokonalejších povrchov keramických krytín.
 • 4. Október 2021

  Nadčasová povrchová úprava - vesmírna sivá glazúra

  Nový glazovaný povrch vesmírnej sivej s mimoriadne hladkou štruktúrou z prémiovej série kolekcie ˶Avantgarde˝ prekonáva všetky hranice inovatívneho dizajnu strešných krytín. Radí sa medzi TOP modely, ktoré v svete striech priťahujú pozornosť a vzbudzujú rozruch.
 • 1. December 2020

  Poškodenie krupobitím? Naša sila pre vašu bezpečnosť!

  Malé sprchy so snehom sú pre dobre krytú strechu skôr neškodné. V kombinácii s prudkým dažďom a búrkami sa však vyskytujú búrky s krúpami, ktoré sú každý rok intenzívnejšie a môžu spôsobiť vážnejšie škody. Tuhé zrážky od priemeru 5 mm sa označujú ako krúpy.
 • 25. November 2020

  Nová zamatovočierna engoba od firmy Jacobi-Walther

  Štýlová a elegantná : Našu škridlu WALTHER Stylist® ako aj viacdrážkovú vlnovkovú škridlu W6v ponúkame odteraz aj v novej zamatovočiernej farbe. Farebný odtieň sleduje aktuálny trend smerom k tmavým strechám a vyznačuje sa veľmi jemným a hladkým povrchom.