Pokračovanie úspešného príbehu vesmírnej sivej pre model Z10

Pre obohatenie úspešnej kolekcie vesmírne sivej glazúry Avantgarde sme doplnili našu ponuku aj pre model krytiny Z10.

Jedinečný metalický povrch vesmírne sivej farby posúva Z10 do novej dimenzie luxusných a dizajnovo zaujímavých strešných krytín. Radí sa medzi TOP modely, ktoré priťahujú pozornosť a vzbudzujú rozruch.

Nová povrchová úprava má všetky pozitívne vlastnosti glazúry. Nie je však len klasickou glazúrou v plnom lesku. Ponúka oveľa viac. Trblietavý povrch a výrazovo silný efekt perleťových pigmentov v elegantnej čiernej a hlbokých sivých odtieňoch rozžiari každú strechu. V závislosti od dopadu svetla mení odtieň svoj vzhľad a preto nikdy neomrzí. Vysokokvalitná povrchová úprava miluje slnko, je stálofarebná a nikdy nevybledne.

Vývojom zdokonalené škridle Jacobi Walther v sebe spájajú najlepšie technické atribúty kvalitného produktu s dokonalými povrchovými úpravami a veľkým výberom žiarivých farieb. Nový glazovaný povrch vesmírnej sivej s mimoriadne hladkou štruktúrou z prémiovej série kolekcie ˶Avantgarde˝ prekonáva všetky hranice inovatívneho dizajnu strešných krytín. Radí sa medzi TOP modely, ktoré v svete striech priťahujú pozornosť a vzbudzujú rozruch. Za diamantovo perleťový efekt povrchovej úpravy vesmírnej sivej sú zodpovedné farebné pigmenty oxidov železa, ktoré vypálením do povrchu škridly, získavajú jedinečný kovový vzhľad. Zušľachtením povrchu získava keramická krytina maximálnu tvrdosť, vysoký lesk a mimoriadne hladkú štruktúru.

Odolnosť povrchovej úpravy a žiarivá intenzita odtieňa je nemenná počas celej životnosti. Strecha s glazovaným povrchom vesmírnej sivej je zárukou trvalej a nadčasovej krásy, ktorá ostane zachovaná po celé desaťročia.

Odtieň vesmírnej sivej je skvelou voľbou pre všetkých architektov, ktorí majú radi výzvy a hľadajú inšpiráciu. Skvelo sa hodí pre náročné individuálne projekty modernej architektúry, atypické stavby či exkluzívne rodinné domy.